Mahrez ka zgjedhur mes Arsenal dhe Monacos?

auto_riyad-mahrez-arsenal-monaco_1pvizst7i0xmt1od8l5ldcomow1496894327.jpg

Lojtari më i mirë i Premier Ligës për vitin 2016, Riyad Mahrez si duket preferon Arsenalin para Monacos, andaj një kalim tek topçinjtë duket se është më i mundshëm, pasi që algjeriani edhe e preferon jetën në Angli.

Mahrez më herët gjatë muajit të kaluar bëri të ditur se do t’i ndajë rrugët me Leicester Cityn, që pritet t’i përfitojë 40 milionë euro për të larguar një nga lojtarët e tyre kryesorë

Komentet
Top