Manuel Neuer me deklaratë befasuese pas humbjes

auto_csm_98429-Neuer_Lewy_Bayern_Ehrungen_e92bcff5ab1491545345.jpg

Manuel Neuer ka thënë se Bayern Munich nuk ka çfarë të humb në ndeshjen e kthimit ndaj Real Madridit

Portieri gjerman, Manuel Neuer ishte më meritori që skuadra e tij humbi vetëm 2:1 nga Real Madrid në Allianz Arena.

Gjermani pas ndeshjes tha se në Madrid mund të fitojnë gjithçka, pasi nuk kanë çka të humbasin.

“Shkojmë në Madrid me asgjë për të humbur dhe do provojmë gjithçka”, tha Neuer.

Komentet
Top