Marchisio drejt Chelsea

6-marchisio.jpg

Claudi Marchisio nuk po luan dhe për këtë arsye nuk po ndihet i lumtur tek skuadra e Juventusit.

Sami Khedira deh Miralem Pjanic janë zgjedhja e parë e trajnerit Massimiliano Allegri dhe kjo ka bërë që Chelsea të hyjë në garë dhe të kërkojë Marchision, shkruan Calciomercato.

Londinezët e Chelsea po e monitorojnë situatën e mesfushorit italian dhe do ta shfrytëzojnë këtë mundësi për ta transferuar lojtarin në “Stamford Bridge”.

Komentet
Top