Loading...

Marinsja amerikane pushton rrjetin me FOTOT provokuese +16

nintchdbpict000377073737.jpg

Një prej femrave që ka qenë pjesë e ushtrisë amerikane, Shannon Ihrke ka pushtuar rrjetin me fotografitë provokuese, vetëm me të brendshme.

Nga pamjet me veshje ushtarake dhe me armë në dorë, është kthyer në një yll në Instagram prej postimeve tepër joshëse.

Ajo u bë pjesë e ushtrisë kur ishte 19 vjece dhe shërbeu për 4 vite derisa krijoi një karrierë si modele. “E bëj modelingun sepse është dicka që më pëlqen, jo sepse marr para apo propozime për martesë nga meshkujt. Thjesht shijoj eksperiencën me disa artistë të talentuar që përpiqen të ndihmojnë të tjerët për të ndërtuar karrierë,” – tha 29-vjeçarja nga Minesotta.

Që prej vitit 2012, Shannon ka hequr dorë nga ushtria për të qenë pjesë e sfilatave dhe industrisë së modës.

Komentet
Top