Loading...

Mbretëreshat e selfie-t… në tualet – FOTO

048.jpg

Ajo zotëron artin e të bërit selfie sexy. Amber Rose e provon sërish duke rekrutuar edhe mikeshën e saj Blac Chyna, për një foto në…. tualet.

32-vjeçarja ka postuar dy foto të sajat të dielën duke bërë selfie në tualet, e veshur me një palë roba banje dhe shoqja e saj top less.

Komentet

Leave a Reply

Top