Loading...

Me plis në kokë dhe më këngë shqipe futet në ring, nokauton maqedonin – VIDEO

boks2.png

Kikboksieri i njohur shqiptar, Sazan Kimbo ka shënuar fitoren e radhës.

Ai mposhti maqedonin, Aleksandar Dimovski qysh në raundin e parë, transmeton IndeksOnline.

Shqiptari u fut në ring me muzikë shqiptare dhe me plis në kokë.

Për më shumë shikojeni meçin…

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media