Loading...

Mehmedi mund të bëhet shok skuadre me Balotellin

Admir-Mehmedi-658x370.jpg

Admir Mehmedi ende nuk ka vendosur për të ardhmen e tij.

Sulmuesi shqiptar ka pranuar se dëshiron të largohet nga skuadra aktuale Bayer Leverkusen për të luajtur më shumë.

Së fundmi mediat gjermane kanë raportuar se ish-trajneri i tij, Lucien Favre e kërkon me ngulm në kampionatin francez

Favre që drejton Nicen kërkon ta formojë dyshen e sulmit me Balotellin dhe Mehmedin.

Leverkusen kërkon së paku gjashtë milionë euro për ta lënë të lirë reprezentuesin e Zvicrës.

Interesim për t’i fituar shërbimet e tij kanë shprehur edhe dy skuadrat italiane, Fiorentina dhe Torino.

Gjithsesi 26-vjeçari ka një opsion edhe në Bundesliga ku mund të bëhet shok skuadre me Mërgim Mavrajn te Hamburgu

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media