Loading...

Menjëherë pas ndarjes, shikoni çka i bën Korabi gruas së tij në Instagram!

KORAB-696x392.jpg

Lajmi që kënëgëtari i famshëm i dha fund martesës së tij, sot ishte kryelajm i medieve rozë.

Korab Shaqiri nuk bëri asgjë publike sa i përket kësaj, por ai ka lënë të kuptojë se ndarja është e vërtetë duke e fshrië çdo kujtim me gruan e tij në Instagram, përcjell ORAvip.

Kujtojmë se Korabi dhe Lulkaçela, ishin martuar në vitin 2015, ndërsa në shkurt të vitit 2017 çifti u bënë prindër të një djali të cilin e pagëzuan me emrin Alte.

Në Instagramin e tij zyrtar Korabi tani promovon vetëm punën e tij dhe shumë pak foto familjare.

Komentet
Top