Loading...

Mesazhi i Haxhi Krasniqit: Vetëm edhe dy javë!

auto_Haxhi_Krasniqi1480327641.jpg

Po afrohet 22 prilli, në datën kur do të zhvillohet supersfida ndërmjet boksierit të mirënjohur nga Kosova, Haxhi Krasniqit dhe armenit me nënshtetësi gjermane Arthur Abraham.

Meçi zhvillohet në Erfurt, ndërsa përgatitjet janë në nivelin me të lartë për këtë meç eliminator në luftë për titullin e kampionit të Botës në versionin WBO në kategorinë super të mesme. Krasniqi ka një mesazh të shkurtër: “Vetëm edhe dy javë”

Komentet
Top