Messi ndryshon sërish pamje, me këtë stil të ri nuk do ta njohësh!

messi-tiene-una-oferta-huawei-1457944678424.jpg

“Ylli” i Barcelonës, Lionel Messi ka ndryshuar sërish pamje. Këtë herë argjentinasi ka eksperimentuar më shumë me mjekrën e tij të cilës i ka ndryshuar ngjyrën dhe e ka shkurtuar.

Gjithashtu edhe tek flokët Messi ka bërë një ndryshim pasi ka mbajtur ngjyrën e tij dhe i ka shkurtuar.

Në stërvitjen e sotme të Barcelonës edhe uruguaiani Suarez është parë me një model të ri flokësh duke ndryshuar pamjen e tij, shkruan “Mundo Deportivo”.

Komentet
Top