Loading...

Mijëra qytetarë ju dhanë lamtumirën e fundit dy tetovarëve – VIDEO

abil-asani-dhe-arben-bllaca-620x330.jpg

Qytetarë të shumtë, shok, familjar, dhe miq nuk i ndaloi shiu për ti bërë nderimet e fundit Abil Asanit, i cili humbi jetën tragjikisht natën që lamë pas së bashku me Arben Bllacën.

Varrimi i 25 vjeçarit, Abil Asani u bë pas namazit të ikindisë, ndërsa 19 vjeçari Arben Bllaca u varros pas namazit të drekës.

Lutjet e të gjithë banorëve të Tetovës me rrethinë janë sot për viktimat e aksidentit, si dhe për familjarët e tyre.

Komentet

Leave a Reply

Top