Loading...

Miliarderi Bill Gates pret në radhë për një hamburger!

49268340_10155855772201479_6021748301672480768_n.jpg

Për një njeri me pasuri 95 miliardë dollarë sigurisht që mund të mendoni ushqimet më të mira dhe më të shtrenjta për darkë, por ndonjëherë ju mund të dëshironi vetëm një hamburger

Themeluesi i Microsoft, filantropisti dhe një nga burrat më të pasur në botë, u fotografua së fundmi në vendin “Dick’s Drive-In” në Seattle.

Një foto e postuar nga Mike Galos në Facebook tregon se Gates u bashkua me turmën ndërsa ai pret në linjë për porosinë e tij.

Galos tha në seksionin e komenteve të postit të tij se një punonjës i Microsoft-it e vuri re z. Gates dhe e bëri foton.

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media