Loading...

Mimoza Taqi mirëpritet ngrohtë në Tiranë – VIDEO

11002606_10152580965506536_1011009830523469928_n.jpg

Mimoza Taqi, e cilësuar si biznismenja më e suksesshme shqiptare në Maqedoni këto dite ka qëndruar në Tiranë si eksperte dhe trajnuese e motivimit dhe suksesit. Pas zhvillimit të këtyre seminareve ajo ka marrë pjesë edhe në TVSH dhe Tv Klan në emisionin e Rudina Xhungës. Ndiqni këto kronika televizive dhe njihuni më afër me Mimozën ndoshta edhe ju do të gjeni rrugën drejt suksesit…

Emisioni ne TVSH

sun-and-stars

Komentet

Leave a Reply

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media