Loading...

Miry Felice, volejbolli pasioni i modeles italiane

auto_C_29_fotogallery_1020069__ImageGallery__imageGalleryItem_9_image-11510562324.jpg

Në itali ka fituar famë për shkak të fotove sensuale që poston në rrjetet sociale, por janë të paktë ata që e dinë që Miry Felice është sportiste amatore.

Fiziku i saj u përshtat shumë lojërave me dorë, si basketbollit dhe Volejbollit, por dëshira e modeles italiane është të jetë protagoniste në sportin e rrjetës.

Komentet
Top