Loading...

Miss-i shqiptar, e dashura e një mafiozi

Trejsi-Sejdini-in-Bikini.jpg

“Miss Universe Albania 2018” , Trejsi Sejdini ndodhet në Bangkok të Tailandës ku përfaqëson Shqipërinë në kompeticionin ndërkomëtar të bukurisë “Miss Universe”.

Bukuroshja shqiptare ka tërhequr vëmendjen e mediave te huaja duke u komplimentuar dhe kritikuar për pamjen, por edhe skandalet.Mediat rozë të Spanjës dhe Tajlandës e kanë cilësuar modelen si një ndër pjesëmarrëset më të bukura dhe gjithashtu u ka rënë në sy edhe numri i madh i ndjekësëve të saj në “Instagram”.

Showbizz-i në Tajlandë nuk ka lënë pa përmendur se si Trejsi Sejdini mban në formë linjat trupore perfekte, ndërsa shkruajnë se me sa duket ajo ushtrohet në palestër dhe mban një dietë që pëfshinë ngrënien e frutave.

Nga ana tjetër, media “HSBnoticias.com” në Spanjë ka shkruar se Trejsi është një balerinë ekzotike 18-vjeçare që pretendon të jetë femra më e bukur. Sipas tyre, bazuar në rrjetet sociale, modelja është e dashura e një mafiozi shqiptar, e cila ka një sjellje prej të çmendure e rebele.

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media