Modelja e “Playboy” shfaq anën e saj më të mirë – FOTO

0-42.jpg

Ajo është e njohur për format e saj fizike duke spikatur edhe në konkursin australian të “Next Top Model”.

Simone Holtznagel, tashmë pjesë e modeleve që pozojnë për Play Boy, ka postuar në faqen e saj në Instagram një foto, e cila ka marrë jo pak pëlqime dhe komente pozitive në fansat e saj.

Duke pozuar me një pije në dorë, 23-vjeçarja duket e gëzuar dhe me vetëbesim ka shfaqur edhe njëherë format e saj.

Komentet
Top