Modelja ‘ndez’ rrjetin, nxjerr të pasmet seksi

auto_90u1500990012.jpg

Modelja Sara Sampaio ka festuar ditëlindjen e saj me stil, teksa është shfaqur në një pishinë me pamje nga Tulum, në Meksikë.

Engjëlli i Victoria’s Secret ka mahnitur me linjat e saj seksi trupore, derisa ka ndarë me fansat fotografi nga pushimet, përcjell Bota sot.

E veshur në të zeza, bukuroshja portugeze ka ekspozuar të pasmet pjeshkë, derisa qëndron e ulur me shpinë kah kamera.

Ajo duket mahnitëse dhe ka çmendur me pamjen.

Komentet
Top