Modelja portugeze ndez Meksikën me poze topless

s21501071857.jpg

Sara Sampaio po i vazhon pushimet e saj të nxehta në Meksikë.

Modelja portugeze e cila ndodhet në ujërat e kristaltë dhe të pastër dhe rërën e bardhë, ka publikuar imazhe të pushimeve në Tulum këtë javë, përcjell Bota sot.

Në njërën nga fotot e publikuara, ajo shihet duke u relaksuar plotësisht, derisa ka pozuar edhe topless.

Pozat e saj janë vërtetë mbresëlënëse

Komentet
Top