Modifikohet Mercedes-AMG C63 S – FOTO

0d-10.jpg

Kompania gjermane e cila merret me modifikimin e veturave, MEC Design, ka zgjeruar ofertën e sa me paketën e re për modifikimin e modelit Mercedes-AMG C63 S. Momentalisht në dispozicion është sistemi i shkarkimit me zhurmë të ndryshuar dhe set i rrotave prej alumini me diametër prej 20-inç, transmeton Koha.net. Tani ky model është më i ulët për dallim nga modeli standard.

Gjithashtu, momentalisht nuk ofron paketë për përforcimin e motorit 4.0-litër Twin-Turbo V8, i cili sipas të dhënave nga fabrika është me kapacitet prej 510 kuajfuqi.

0a

0b

0c

0e

0f

Komentet
Loading...

Leave a Reply

Top