Morata: Unë dhe James do të luajmë bashkë sezonin e ardhshëm

auto_jams-780x4391496908009.jpg

Morata e ka ndihmuar Spanjën që të marrë një barazim kundër Kolumbisë.

Sulmuesi spanjoll është i lidhur me një largim nga klubi sikurse që është edhe shoku i tij i skuadrës James.

Manchester United dhe AC Milan janë skuadrat e interesuara, ndërsa Morata ka thënë se në vitin e ardhshëm ata do të luajnë së bashku.

“Ai është një lojtar i madh. Jam i sigurt që vitin e ardhshëm do të luajmë bashkë”, deklaroi Morata.

Moratra erdhi nga Juve te Reali, por nuk po arrin t’i gjej hapësirat e nevojshme edhe pse ka shënuar shumë.

Komentet
Top