Loading...

Morena Taraku mes luksit dhe veturave të shtrenjta – FOTO

850x636_morenataraku-780x4391487437128.jpg

Shquhet për jetën luksoze që bën. Ish-missi Morena Taraku është është nja femrat më të famshme shqiptare kur flitet për luksin e jetën e shtrenjtë, shkruan Indeksonline.

Morena jo vetëm që prek të gjitha vendet e botës, ajo madje shëtit edhe vetura të shtrenjta. Së fundmi në rrjetin e saj social Instagram ka postuar një fotografi në të cilën duket në një veturë superluksoze.

Komentet
Top