Motrat i “harrojnë” të brendshmet në shtëpi

auto_k11483957463.jpg

Në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Golden Globe” nuk kishin se si të mungonin as motrat Jenner.

Kendall dhe Kylie kanë mahnitur me veshjet e tyre, teksa u shfaqen në tepihun e kuq në ndejën pas ceremonisë, që u mbajt mbrëmë, shkruan Dail Mail, përcjell Bota sot.

Kendall shkëlqeu me një fustan ngjyrë ari, i cili ia nxori në pah format seksi të modeles, ndërsa Kylie i la pak vend imagjinatës me fustanin e saj argjendi.

Të dyja bukuroshet rrezikuan shumë në këtë paraqitje, pasi nuk kishin veshur fare të brendshme

Komentet
Loading...
Top