Loading...

Mustafi te një super klub

Capture-650x358.jpg

Mbrojtësi i Valencias, Shkodran Mustafi mund të largohet nga klubi, gjatë afatit kalimtar të verës.
Bayern Munich dhe Manchester United kanë shprehur interesim për transferimin e tij, raporton “Fichajes”.
Reprezentuesi gjerman është një prej futbollistëve kryesorë në Mestalla.
Dhe, kjo ka bërë që të zgjojë interesim nga dy prej klubeve më të mëdha evropiane.

Komentet

Leave a Reply

Top