Loading...

Ndahen Inva Mula dhe Ethem Ramadani

inva.jpg

Njëri nga çiftet më të pasura shqiptare, sopranoja Inva Mula dhe bisnesmeni Ethem Ramadani i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Burime të afërta me çiftin për Telegrafin konfirmuan se pas disa vitesh së bashku raportet mes tyre janë ftohur duke dërguar deri në ndarje.

Inva dhe Ethemi nga martesa e tyre kanë vajzën e quajtur Nina, e cila mban emrin e nënës së ndjerë të saj.
Ndryshe sopranoja ka edhe një martesë të dështuar me këngëtarin Pirro Çako, me të cilin ka një djalë.

Komentet

Leave a Reply

Top