Ndahet edhe një çift i njohur

auto_MarkRonsonJosephinedeLaBaumeRushPremieresMbUGiuT2GQNl1495008205.jpg

Mark Ronson dhe gruaja e tij Josephine de La Baume janë ndarë pas pesë vjetësh martesë.

Aktorja franceze ka paraqitur kërkesën e saj për divorc duke përmendur dallime të papajtueshme nga producenti – fitues i Grammy, raporton E! News.

Mark dhe Josephine u martuan në vitin 2011 përpara familjes dhe miqve të tyre të ngushtë në Francë.

Edhe pse të dy nuk kanë fëmijë së bashku, Josephine po kërkon mbështetje nga bashkëshorti Mark

Komentet
Top