Ndahet nga burri, vallëzon nudo në oborr

MAIN-Jodie-Marsh-dances-in-her-garden-naked1491997168.jpg

“Dita më e mirë e jetës sime, unë jam divorcuar zyrtarisht!” Kështu tha Jodie Marsh pasi u divorcua nga burri i saj. Por mënyra se si i festoi këtë është shumë e veçantë.

Ajo ka dalë nudo në oborrin e shtëpisë së saj duke kërcyer dhe thërritur që është shumë e lumtur pas ndarjes.
Ajo u martua me James Placido në gusht të vitit 2015. Jodie Marsh u nda nga bashkëshorti pas një betje një vjeçare për t’u divorcuar. Ajo videon e postoi në Instagram për të shënuar këtë ditë të veçantë për të.

Komentet
Top