Ndërpritet ndeshja Shkëndija – Vardar – VIDEO

10433-vardar-shkendija-00-vo-zhivo.jpg

Pas dy kartonave të kuq të dhënë ndaj kapitenit të Shkëndijës Ferhan Hasanit Buba dhe kapitenit të Vardarit Gercarov publiku tentoi të hyjë në fushë dhe për këtë shkak lojtarët e Vardarit lëshuan terenin dhe për momentin ndeshja është e ndërprerë. Ndeshja pritet të fillojë përsëri..Shqipmedia

Ktheni videon nga minuta e 30-te.

Komentet
Top