Loading...

‘Ndizet’ Amsterdami, hapet kinemaja 5D për filma porno (Video)

fasdasasdd.jpg

Amsterdam është i famshëm për kanalet e saj dredha-dredha, muzet e shumta apo dhe vitrinat me ‘pullë të kuqe’.

Njerëzit udhëtojnë nga shumë larg që të vizitojnë shtëpinë e Anne Frank apo dhe muzeun e Van Gogh, apo dhe dyqanet e ‘seksit’ nëpër rrugë.

Por tani ka një përvojë të re për të shijuar dhe është ndryshe nga çdo gjë që keni parë ndonjëherë.

Një kinema pornografike 5D sapo u hap në Amsterdam, duke u ofruar fansave një mënyrë unike për të shikuar filma për të rritur.

Atraksioni i çuditshëm përmban karrige që lëvizin, duke u dhënë shikuesve një përvojë krejtësisht ndryshe.

Pronarja Natalie thotë se ky është një vend i përshtatshëm për të kaluar një mbrëmje me të dashurit tuaj.

Duke folur për ‘Dutch Review’, ajo tha: Ne nuk jemi e bërë këtë vetëm për turistët për klientelën tonë.

Është për të qeshur sepse në Amsterdam edhe danezët e gjejnë interesin për të dalë nga norma e tyre. Hajde me gruan, qesh, bëj diçka të re.

Ajo vazhdon të pohojë se përvoja do bëjë  të ndiheni ‘energjikë’

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media