Loading...

Nëna e Granitit dhe e dashura e tij në objektivin e mediave të huaja – FOTO

largea_xhaka1465660804.jpg

Elmaze Xhaka, nëna e Granitit dhe Taulantit, tregoi mbështetje për të dy djemtë e saj, duke veshur një fanellë gjysmë Shqipëri, gjysmë Zvicër në ‘Stade Bollaert-Delelis’ në Lens.
Vëllezërit Xhaka u përballen me njëri-tjetrin në Euro 2016 – Graniti për Zvicrën dhe Taulanti për Shqipërinë.

Në sytë e mediave të huaja ranë edhe familjarët, ku vëmendje tërhoqën e dashura e Granit Xhakës, bukuroshja Leonita Lekaj, dhe nëna e tij, transmeton Gazeta Express.

Leonita kishte të veshur fanellën e Zvicrës, kurse nëna e Granitit e tregoi në mënyrën më të mirë mbështetjen për dy djemtë e saj.

xhakafemranena xhakafemranena1

Komentet

Leave a Reply

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media