Nëna e Zayn Malik ‘futet në telashe’ me ish-in e të birit

auto_nna1492343309.jpg

Nëna e Zayn Malik ka pëlqyer në Instagram disa postime kritike ndaj ish të fejuarës së Zayn, Perrie Edward.

Ajo kishte postuar një fotografi me një buqetë lulesh të dërguara nga i biri i saj Zayn dhe e dashura Gigi, për hapjen e njjë salloni të ri. Në mbishkrim ajo i kishte falënderuar dhe kishte thënë se i donte që të dy.

Por ajo e kishte pëlqyer një koment të një fanse e cila e kishte kritikuar Perrie-n, meqë rast kishe ngjallur reagimin nga fansat e këngëtares britanike që bën pjesë në bendin Little Mix.

Trisha, pas reagimeve negative, kishte thënë se “nuk ka asgjë kundër ish-it të djalit të saj, dhe nuk do të ketë kurrë”.

Komentet
Top