Loading...

Nëna më seksi nxjerr format bombastike në shëtitje me vajzën

q31494585346.jpg

Kim Kardashian e nxori vajzën e saj në muze për një akullore të enjten.

Ylli ishte bashkë me vajzën, Jonathan Cheban dhe asistentët e sigurimin, derisa kamerat e Keeping Up With The Kardashians po e xhironin këtë moment të natyrshëm, përcjell Bota sot.

Përveç një nënë e përkushtuar Kim u shfaq edhe tejet bombastike, e veshur në një fustan të zi të ngushtë.

36 vjeçarja dukej tejet seksi dhe joshëse teksa ekspozoi të pasmet gjigante dhe gjoksin shpërthyes

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media