Neymar mbërrin në Paris

auto_neymar1501843294.jpg

Ylli brazilian ka zbarkuar në kryeqytetin francez.

Pasi u kompletua transferimi i Neymar nga Barcelona te Paris Saint-Germain për shifrën e 222 milionë eurove, braziliani sot ka mbërritur në Paris, ku do të prezantohet edhe zyrtarisht si futbollist i PSG-së.

Neymar ka fluturuar drejt Parisit me aeroplan privat, kurse në aeroport ai është pritur nga krerët e PSG-së.

Prezantimi i tij para tifozëve dhe medieve do të nisë në orën 13:30.

Komentet
Top