Nga Juventus te Valencia! Sot Zyrtarizimi….

football-champions-league-juventus-real-madrid-morata_3299526-681x383.jpg

Portieri brazlian i Juventus Neto, sot do të udhëtojë për në Spanjë për të filluar një kapitull të ri në karrierën e tij.

Neto do të largohet sot nga Juventus. Juventus do të përshëndetet me portierin Neto. Braziliani do të transferohet në Valencia, raporton “Gianluca di Marzio”. Ish portieri i Fiorentinës do ta fillojë një aventurë të re në La Liga në transferim me vlerë prej 7 milionë euro dhe 2 në bonuse, përcjell “lajmi.net”. Neto sot do të udhëtojë për në Spanjë për të filluar një kapitull të ri në karrierën e tij

Komentet
Top