Noizy prezanton të dashurën nga Zvicra – FOTO

46526-640-0-59dc96137b19a.jpg

Disa muaj më parë, lidhja e tyre u bë publike pas postimeve të saj në rrjetet sociale

Noizy mesa duket ka vendosur ta pranojë publikisht lidhjen e tij me Naomi-n, vajzën që i ka rrëmbyer zemrën. Reperi ka postuar një foto ku shihet krah bukuroshes që jeton në Zvicër. Të njëjtën gjë ka bërë edhe Naomi, e cila ka postuar foto dhe video krah reperit të famshëm, teksa presin në aeroport. Të dy ata i kanë shoqëruar fotot e tyre me ikona zemrash, duke mos ngurruar të shprehin hapur dashurinë.

Komentet
Loading...
Top