Nuk do shihni më seksi, 25 vjeçarja çmend Miamin me të pasmet…

auto_s21492175751.jpg

Aktualisht atop o e shoqërojnë Ariana Grande në turin e saj ët rrezikshëm.

Dhe, Leigh-Anne Pinnock, Perrie Edwards dhe Jesy Nelson morën pak kohë për të pushuar, derisa u shfaqën seksi në plazhin e Maimit, përcjell Bota sot.

Vajzat e Little Mix mahnitën plazhin me format e tyre seksi trupore.

Por, ishte 25 vjeçarja Leigh-Anne që mori gjithë vëmendjen me të pasmet seksi që kishte ekspozuar në plazh

Komentet
Top