Horoskopi, 12 shenjat dhe tradhtia!

Dashuria klandestine sipas shenjave të zodiakut: Nga Ujori tek Peshqit, çfarë kanë shkruar yjet për ju Tradhtia është tashmë një nga çështjet më të diskutuara të ditës. Ne flasim shpesh për tradhtinë duke e vendosur veten në vendin e tyre që tradhtojnë partnerin ose që tradhtohen. Nga ana tjetër nuk duhet të harrohet roli i […]

Shenjat e bekuara të horoskopit që kanë fat si në lojë dhe dashuri

Sa herë ju ka ndodhur të jeni dëshmitarë të lumturisë së familjarëve dhe miqve tuaj, ndërkohë që në jetë tuaj gjithçka është më kaotike se kurrë më parë? Një shprehje e urtë thotë që kush ka fat në lojë, nuk ka fat në dashuri, por në rastin e tre shenjave të mëposhtme fati është faktori […]

Horoskopi, riti që i përshtatet çdo shenje për vitin 2018

Dymbëdhjetë ritualet e vogla për të sjellë fat të mirë për muajt që do të vijnë Viti i ri sapo ka filluar dhe të gjithë do të donin të donim ndonjë rit që të ishte magjik dhe i veçantë. Ju nuk keni nevojë të merrni përbërës të çuditshëm apo ilaçe magjike: ka disa rituale të […]

Lexoni horoskopin për vitin 2018 për çdo shenjë

Një parashikim i mënyrave për të arritur lumturinë në Vitin e Ri: ja çfarë sugjerojnë yjet për 12 shenjat e zodiakut Lumturia është një qëllim, për të cilin gjithkush aspiron dhe është padyshim ajo që duam më shumë nga Viti i Ri. Nuk ka rëndësi nëse jemi gra apo burra, nëse jemi të fejuar, të […]

Intuitën më të zhvilluar e kanë vetëm këto shenja horoskopi!

Shenja e zodiakut është si një dritare e personalitetit që zbulon tiparet më të fshehta të karakterit të një personi lindur nën atë shenjë. Tre nga dymbëdhjetë shenjat e horoskopit kanë shumë të zhvilluar intuitën ! Të kesh një intuitë të fortë është një dhuratë e mrekullueshme dhe zëri i brendshëm u flet vetëm këtyre […]

Njihuni me horoskopin 2018 për çdo shenjë

Në ditët e fundit të muajt dhjetor por edhe të mbylljes së vitit 2017-të, padyshim gjejmë momentin të reflektojmë mbi gjithçka ka ndodhur dhe çfarë presim nga viti tjetër. Për të gjitha të mirat apo të papriturat, këshillat dhe parashikimet, horoskopi na tregon sesi do të jetë 2018-a për secilën shenjë: Dashi: Nëse i përkisni […]

Horoskopi, kënga e duhur për çdo shenjë

Sa herë na ndodh që të emocionohemi duke dëgjuar një këngë të bukur? Ka disa këngë që zgjojnë tek ne diçka magjike që nuk arrijmë ta përshkruajmë dot me fjalë. Mund të ndodhë që ta ndjejmë nevojën e një kënge që na jep energji ose një kënge që nënshtron zemërimin tonë ose që na entuziazmon. […]

Horoskopi, 16 Dhjetor 2017

Dashi Në planin sentimental do keni disa probleme sot. Mos u panikoni por qetesohuni dhe flisni më shumë me partnerin/en. Beqarët duhet të merren më shumë me çështjet e dashurisë. Nëse nuk kërkoni vetë mos prisni që të tjerët t’ua servirin gjithçka. Ka mundësi që me financat të keni fat. Gjithsesi qëndroni me këmbë në […]

Shenjat e horoskopit më me fat dhe ato të pafata gjatë vitit 2018

Cila është shenja që do të jetë më fatlume dhe cila ajo më e pafata e vitit 2018? Lista është hartuar duke pasur parasysh kalimet e përgjithshme të planetit Jupiter (deri në tetor 2017 nga Peshorja te Akrepi), por edhe të Saturnit (për të gjithë 2018 në Bricjap) në 12 shenja. Ja renditja e shenjave […]

Si të bëjmë dhurata për çdo shenjë të Horoskopit

Zbuloni se cilat janë dhuratat perfekte për secilën prej 12 shenjave të Zodiakut. Krishtlindjet po afrohen tani dhe me këtë atmosferë festive midis dritave të qytetit, dikush nxiton për të blerë dhurata për të dashurit e tij. Ka nga ata që duan të marrin dhurata të dobishme si dhe ka të tjerë që duan të […]

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media