Pamela Anderson ‘çmendet’ pas bosit shqiptar

1409587097003_Image_galleryImage_Pamela_Anderson_attends_t.jpg

Disa ditë më parë bukuroshi dhe njëkohësisht pasaniku shqiptar Fatmir Hysenbelliu u fotografua në praninë e Pamela Anderson, me të cilën janë njohur në disa festa private, por me sa duket gjërat mes tyre kanë avancuar dhe nuk kanë ngelur vetëm me aq.

Pamelës i ka bërë përshtypje bukuroshi shqiptar dhe ka nisur të kontrollojë profilet e tij në rrjetet sociale, duke mos i ndalur kështu edhe komentet ndaj djalit.

Komentet
Top