Zaev në selinë e Lëvizjes BESA, ja çka u bisedua – FOTO dhe VIDEO

0-2.png

Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev të parin që ka vizituar pas marrjes së mandatit për kryeministër të Maqedonisë është Bilall Kasami nga Lëvizja BESA.

Zaevi, i vetëm sapo ka hyrë në selinë e BESËS, ndërsa është pritur nga Bilall Kasami dhe anëtarë tjerë të Kryesisë qendrore të partisë.

FOTO:

VIDEO:

Komentet
Top