Loading...

Pasi fitoi Ligën e Evropës, Ibra tregon skuadrën për sezonin e ri

auto_zlatanibrahimovic-cropped_dw9npldbrdyz1nawv3vwbp27k1484139060.jpg

Zlatan Ibrahimovic duket se ka vendosur të qëndrojë te Manchester United.

Sipas informacioneve të fundit të “Daily Mail”, suedezi ka kërkuar që të vazhdojë kontratën edhe për një vit.

Ai ka refuzuar ofertat nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, nga të cilat ishte vërshuar pas lëndimit që e pësoi.

Triumfi i Unitedit në Ligën e Evropës dhe pjesëmarrja në Ligën e Kampionëve në sezonin e ri, ka bërë që Ibra të kërkojë qëndrimin në “Old Trafford”.

Komentet
Top