Loading...

Pedofili hynë në ditëlindjen e 5 vjeçares, por çfarë i ndodh …(VIDEO +18)

stock-photo-an-image-of-the-fight-against-pedophilia-160490330.jpg

 

Festën që e organizoji nëna e një vajze që mbushte 6 vjeç është kthyer në një betejë të përgjakshme. Nëna kishte organizuar një festë ditëlindjeje me shokët dhe shoqet e së bijës së mitur. Ajo ishte larguar për disa momente, dhe kur ishte kthyer, kishte gjendur një pedofil, i cili ishte gati për të buzuar me të bijën.

Më pas ajo ka thërritur për ndihmë, dhe shumë kanë asistuar. Video tregon pikërisht ato momente. Ngjarja ka ndodhur në Rio de Janeiro, në Brazil.

Video e publikuar nga Live leak ka skena të dhunshme, kështu që personat nën 18 vjeç është e këshillueshme të mos e shohin.

 

Komentet

Leave a Reply

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media