Pesë tifoz të Olimpiakosit të lënduar në Stamboll – VIDEO

Tifoz-te-Olimpiakosit-gatiiii.jpg

Së paku 5 persona janë lënduar në përballjet e tifozerisë turke dhe asaj greke në qendër të Stambollit. Sipas agjencisë greke “ANA”, 5 tifoz të Olimpiakosit janë të lënduar dhe katër të tjerë janë arrestuar, ndërsa dy persona kanë kërkuar ndihmë mjekësore. Ndërkohë sipas “Hurriyet Daily Neës” një tifoz i Olimpiakosit është therrur në këmbë.

Komentet

0 thoughts on “Pesë tifoz të Olimpiakosit të lënduar në Stamboll – VIDEO”

  1. tetova says:

    Ku jane analistat e famshem te bdi si
    IZMETI, NESERI, IMERQETO, HAJVANDOKTORI ALBERTOT,SPIUNI I VOCKEL ARSIMOT
    DHE DISA “ANALISTA”.

Top