Loading...

Phatoni në një aventurë që i kushtoi shtrenjtë, ja kush e mori në qafë (VIDEO)

29546831_1773569625997756_757550881_n.jpg

Komediani Faton Islami, i njohur me emrin artistik Phatooni i cili po bën bujë në rrjetet sociale dhe me emisionin e tij satirik i ka hyrë një aventure të rrezikshme që i kushtoi shtrenjtë. Fillimisht goditet me një tavë, pastaj kapet në tentim për vjedhje dhe në fund aksidentohet nga një veturë. Të gjitha këto pasi nuk pati aspak fat në misionin e tij më të ri të një vjedhësi ku mësimet mer nga një mjeshtër i hajnisë i cili është vetëm 7 vjeçar. Por këtu s’ka vend për shqetësim pasi e gjithë kjo ndodh në skeçin më të ri humoristik në të cilin rolin e mjeshtrit e luan 7 vjeçari Butrint Zeqiri, një debutues i ri por me talent që premton. Në këtë skeç paraqiten hajnat e pafat ku do të gjejnë veten të gjithë ata të cilët shumë punë ju shkojnë mbrapsht.

LINKU I VIDEOS:

Komentet
Top