Pija më e shëndetshme për të hequr qafe kilogramët

auto_pija1453536257.jpg

Shumë njerëz hasin në vështirësi, kur bëhet fjalë për heqjen e kilogramëve shtesë dhe indit dhjamor. Edhe pse nganjëherë kjo duket e pamundshme, nga kjo betejë nuk duhet dorëzuar. Ekziston lëngu që mundet t’ju ndihmojë në këtë drejtim.

PËRBËRËSIT:

1 limon 2 portokaj 5 litra ujë 3 lugë uthull 3 lugë xhenxhefil të prerë PËRGATITJA: Preni përgjysmë limonin dhe portokajtë dhe ujin ua shtrydhni në ujë. Shtoni xhenxhefilin dhe i përzieni mirë. Pini lëngun për pesë ditë rresht, e nëse dëshironi ta eliminoni indin dhjamor, bëni një pauzë prej tri ditësh e më pas e përsëritni edhe për pesë ditë.

Komentet
Top