Loading...

Pizza Garden në Tetovë do të ju mahnitë me këtë gjest human-VIDEO

ds-e1545744509331.jpg

Restorani Pizza Garden në Tetovë në këto ditë feste, ka menduar për ata që më shumë se askush tjetër kanë nevojë për pak dashuri, ngrohtësi edhe humanizëm. Ky Restoran ka donuar një numër të madh të picave fëmijëve me aftësi të kufizuara të cilët zhvillojnë mësimin në Shkollën Fillore “Liria” në Tetovë.

Staffi i Pizza Garden shton se jo vetëm në festat e fundvitit, këtyre fëmijëve duhet të ju jepet më shumë rëndësi edhe dashuri gjatë gjithë ditëve të vitit, për arsye se siç thonë ata, këto fëmijë janë si gjithë të tjerët./ShqipMedia

Për të parë videon e parapërmendur, klikoni KËTU! 

Pizza Garden.

Pizza Garden në këto ditë të ftohta dimri sjell lumturi dhe dashuri tek ata që kanë nevojë më së shumti!Во овие ладни зимски денови Pizza Garden носи љубов и срека на оние што им е најпотребна!

Gepostet von ShqipMedia am Samstag, 22. Dezember 2018

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media