You Are Here: Home » Shqip+ » Babastars – Vetum a pom han raku ( VIDEOKLIP )

Babastars – Vetum a pom han raku ( VIDEOKLIP )

baba Hip hop grupi Babastars kanë lansuar projektin e tyre të ri të titulluar “Vetum A Pom Han Raku”.

Në këtë këngë këndojnë BigXig, Skivi, Cozman dhe sigurisht se refreni i takoi bosit të ‘labelit’, Getit, i cili shfaqet në formë tejet të lartë.

Kjo këngë vjen pas projekteve të ndara “We Doin This” dhe “N’Prishtinë”, teksa mund të konkludojmë se është vetëm një shenjë e asaj se yjet e hip hopit shqiptar nuk e kanë ndërmend të ndalen.

Videoklipin e ka punuar produksioni ImagineCreative, transmeton Telegrafi.

© 2008-2014 fuqizuar nga Shqipmedia.com

Scroll to top