You Are Here: Home » Sport » Futbolli i Kosovës në futbol24.com

Futbolli i Kosovës në futbol24.com

Sport-2013-Futbol24_Alsat_M_957758612Lajm i mirë për sportin kosovar e në veçanti për Raiffesisen Super Ligën e Kosovës në futboll. Futbolli kosovar nga edicioni i ri do të mund të përcillet live në një nga portalet më të fuqishme në botë për rezultatet live siç është portali www.futbol24.com. Pra me një fjalë mund të themi që edhe liga kosovare po fillon ngadal ndërkombëtarizimin. Ky lajm i mirë vjen pasi muaj më parë grupmoshave të reja dhe skuadrave kosovare i është dhënë drita e gjelbërt për të luajtur ndeshje miqësore. Mbetet për tu shpresuar futbolli kosovar do të pranohet edhe në istancat më të larta të futbollit siç janë Fifa dhe Uefa.

© 2008-2014 fuqizuar nga Shqipmedia.com

Scroll to top