You Are Here: Home » Shqip+ » FOTO » Miss prapanica 2012 – FOTO dhe VIDEO

Miss prapanica 2012 – FOTO dhe VIDEO

Në Vina del Mar, Kili, u zhvillua në fundjavë konkursi ‘Të pasmet më të mira’, i njohur si Miss Reef.

Nuk është një konkurs i zakonshëm bukurie, pasi aty fituese shpallet femra me prapanicën më të mirë. Fituese u shpall kolumbiania Karn del Castillo. Por juria është e qartë se nuk e ka pasur të lehtë të vendosë.

 

© 2008-2014 fuqizuar nga Shqipmedia.com

Scroll to top