You Are Here: Home » Shqip+ » Ryva Kajtazi – Duhemi ( VIDEOKLIP )

Ryva Kajtazi – Duhemi ( VIDEOKLIP )

Këngëtarja kosovare, Ryva Kajtazi sapo langoi klipin e saj më të ri të titulluar ‘Duhemi’.
Ryva sërish edhe në këtë klip shfaq linjat e saj shumë seksi. Për veshjet e saj në videoklip është përkujdesur Flutura Dedinja, ndërsa për grimin dhe flokët Sellma dhe Kaci.

  • Lami

    O Misss i Gjall Je Veq Kush Ta Ka Inatin Se Si Rrush Je Kisss

© 2008-2014 fuqizuar nga Shqipmedia.com

Scroll to top