Premierë: Mc Kresha sjellë goditjen e verës me Bletën – VIDEO

mc-kresha-780x439.png

Mc Kresha njihet si një nga artistët që përkrah talentët e rinj, por kësaj radhe ai ka sjellë ritme të shkëlqyera verore me këngëtaren e re, Bleta Brovina.

Kresha vjen tipik me tekstet e tij fenomenale në projektin “Ikim” që u punua në muzikë nga Dies Music, në tekst të BimBimma dhe në video të Valon Azirit.

Për Kreshën ky është projekti i dytë këtë verë pas duetit me Lyrical Son.

Mc Kresha mbetet një nga reperët e dashur për publikun, kurse Bleta është artiste e re e shtëpisë Diez, që njihet për paraqitjet e saj ekstravagante.

Komentet
Top