Loading...

Premierë: Unikkatil bën ‘boom’ me këngën e re

unikkatil-1-1200x630.jpg

Hip-hop artisti Unikkatil sapo e ka publikuar projektin e shumë pritur muzikor.

Kënga mban titullin ‘Ni milion rrugë’ dhe në kanalin zyrtar në Youtube menjëherë ka grumbulluar një numër të madh klikimesh.

Si zakonisht me një tematikë të veçantë, Unikatil ka zgjedhur që edhe këtë projekt muzikor ta sjell vetëm në versionin audio.Kujtojmë se kënga ishte paraparë të publikohet më datë 10 të këtij muaji por u shty për sot shkak i vdekjes së reperit B52, njërit prej themeluesve të grupit TBA.

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media